Збір, накопичення інформації та моніторинг ЗМІ в Інтернет «WebObserver
Система побудована на web-технологіях, і призначена для оперативного збору, структурування і зберігання інформації з відкритих джерел. У найпростішому варіанті джерелами для системи служать публікації на web-сайтах, інтернет-виданнях та новинних порталах. В окремих випадках це можуть бути структуровані дані, наприклад, котирування або анкетні дані, електронні листи або документи з локальної мережі організації. Таким чином, в єдиному інтерфейсі користувач отримує можливість знайти інформацію, що надійшла з різних каналів і дозволяє проводити якісний моніторинг ЗМІ .
«WebObserver» часто використовується в комплексі з вирішенням «Дослідницька станція», яке доповнює оперативну інформацію з відкритих джерел структурованими даними по досліджуваного об'єкта. Таке об'єднання дає можливість розширити картину щодо досліджуваного об'єкта, і знайти у ній приховані взаємозв'язки.
«WebObserver» сканує підключені до неї джерела, аналізує поновлення, обробляє нові сторінки або документи, виділяючи з них тільки необхідну інформацію. Потім отримана інформація структурується, індексується і зберігається у власній базі даних. Користувач системи має можливість здійснювати пошук в накопиченій базі даних, отримувати вихідні документи, створювати статистичні звіти та інформаційні дайджести, налаштовувати персональний новинний потік і отримувати повідомлення про знаходження нової інформації.
Основні функції рішення «WebObserver»:
- Оперативна виїмка, розбір, індексація та збереження нових публікацій з цікавлять джерел
- Смислова сортування накопичених даних по рубриках
- Оперативне повідомлення співробітників по e-mail про знаходження їх цікавить
- Автоматизоване створення звітів і дайджестів з потрібних тем
- Експорт обраних публікацій
- Оцінка інформаційної активності компаній або персон на основі статистичних звітів
- Ведення інформаційного архіву за весь період роботи системи, формування різних досьє
- Ефективний пошук і обробка інформації в накопиченому архіві
- Формування персонального потоку публікацій з професійної тематики для кожного з користувачів.
Більш детальну інформацію про «WebObserver» Ви зможете отримати, ознайомившись з демо-версією системи на http://www.webobserver.info або звернувшись за вказаними на сайті контактам.